mgr Helena Magdalena Krauze

mgr Helena Magdalena Krauze

ul. Pejzażowa 2 lok. 606
02-703 Warszawa
tel.: +48 537 169 500


Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat PTTPB nr 1256), wykładowcą w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (dwie specjalności: psychologia kliniczna oraz psychologia społeczna). Jestem absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT w Warszawie oraz podyplomowych studiów Stosowana Analiza Zachowania na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Odbyłam wiele szkoleń z zakresu terapii i diagnozy, m.in. Kurs Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Dzieci i Młodzieży, Trzystopniowy Kurs Terapii Behawioralnej (PTSB), Neuropsychologia kliniczna dziecka, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II stopień, cykl szkoleń dotyczących diagnozy i terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Ukończyłam szereg staży w zakresie diagnozy i terapii dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego Warszawa Żoliborz, przedszkolach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych publicznych i niepublicznych, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Poradni dla Osób z Autyzmem w Józefowie, Fundacji Scolar, czy Centrum CBT. Koordynowałam pracą Punktu Wczesnej Interwencji w Błoniu, pełniłam funkcję Dyrektora Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej Fundacji Scolar. Prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, warsztaty dla rodziców oraz treningi umiejętności społecznych. Diagnozuję w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu. Prowadzę szkolenia z zakresu psychoterapii zaburzeń psychicznych, w tym zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii

Aktualności

Czy grozi nam epidemia depresji?

Depresja już w ubiegłym roku klasyfikowana była przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako czwarte Jeśli chodzi o liczbę przypadków zaburzenie zdrowia na świecie. W 2020 roku według prognoz WHHO depresja... Czytaj dalej

Pandemia i zaburzenia psychiczne

Pandemia COVID-19 nie pozostaje bez wpływu na zdrowie psychiczne. Lekarze na całym świecie wskazują na rosnącą liczbę osób, u których diagnozuje się zespół stresu pourazowego (PTSD). Wzrasta między innymi lęk... Czytaj dalej

mgr Helena Magdalena Krauze

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych mgr Helena Magdalena Krauze Poznaj mnie

mgr Agnieszka Górska

Psycholog dzieci i młodzieży mgr Agnieszka Górska Poznaj mnie

Katarzyna Malinowska

Psycholożka, w trakcie zintegrowanego treningu psychoterapeutycznego mgr Katarzyna Malinowska Poznaj mnie

mgr Magda Pawlina

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta w trakcie szkolenia  mgr Magdalena Prokop-Pawlina Poznaj mnie

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych  mgr Malwina Jeż Poznaj mnie

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych mgr Emilia Anosov Poznaj mnie

Psycholog mgr Paulina Sagan Poznaj mnie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Handconsulting.pl.

Webpiksel.pl