mgr Emilia Anosov

 

Jestem psychologiem. Ukończyłam jednolite stacjonarne studia magisterskie o specjalności psychologia ogólna i psychodiagnostyka. 

Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie integracyjnym. Aktualnie uczestniczę w 4-letnim całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej MABOR) przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem. 

Ukończyłam dwa stopnie szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Umiejętności w tym zakresie doskonaliłam również podczas dodatkowych szkoleń specjalistycznych. 

Odbyłam dwuletnie Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii.

Jestem mediatorem.

Dbając o rozwój zawodowy realizowałam różne kursy doskonalące umiejętności nie tylko terapeutyczne ale i diagnostyczne. Posiadam uprawnienia do używania testów takich jak np. ADOS-2 i SB5. 

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi m.in. w poradni psychologiczno-pedagogicznej i szkole. Zajmowałam się szeroko pojętą diagnozą, działaniami interwencyjnymi i terapeutycznymi. Prowadziłam szkolenia oraz grupy terapeutyczne.

 

Na spotkania zapraszam osoby chcące lepiej rozumieć siebie i innych, doświadczające trudności w codziennym życiu, mające kłopoty w relacjach, problemy wychowawcze. Pracuję z klientami indywidualnymi, parami i rodzinami. Udzielam konsultacji, porad oraz prowadzę terapię. 

Aktualności

Czy grozi nam epidemia depresji?

Depresja już w ubiegłym roku klasyfikowana była przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako czwarte Jeśli chodzi o liczbę przypadków zaburzenie zdrowia na świecie. W 2020 roku według prognoz WHHO depresja... Czytaj dalej

Pandemia i zaburzenia psychiczne

Pandemia COVID-19 nie pozostaje bez wpływu na zdrowie psychiczne. Lekarze na całym świecie wskazują na rosnącą liczbę osób, u których diagnozuje się zespół stresu pourazowego (PTSD). Wzrasta między innymi lęk... Czytaj dalej

mgr Helena Magdalena Krauze

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych mgr Helena Magdalena Krauze Poznaj mnie

mgr Agnieszka Górska

Psycholog dzieci i młodzieży mgr Agnieszka Górska Poznaj mnie

Katarzyna Malinowska

Psycholożka, w trakcie zintegrowanego treningu psychoterapeutycznego mgr Katarzyna Malinowska Poznaj mnie

mgr Magda Pawlina

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoterapeuta w trakcie szkolenia  mgr Magdalena Prokop-Pawlina Poznaj mnie

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych  mgr Malwina Jeż Poznaj mnie

Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych mgr Emilia Anosov Poznaj mnie

Psycholog mgr Paulina Sagan Poznaj mnie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone Handconsulting.pl.

Webpiksel.pl